35 € / 1 osoba

Skupinový soundhealing je živá cesta zvukom, je to forma meditácie, relaxácie a liečenia.

Trvanie skupinového soundhealingu: 120 minút, ak nie je uvedené inak.

V úvode zaznejú základné informácie o tom, ako sa na soundhealing pripraviť, na čo je potrebné myslieť, čo môžete očakávať. 
Objasňujem ako pracuje zvuk, frekvencie a liečivé nástroje s ktorými pracujem počas hodiny.
Nasleduje samotný soundhealing, ktorý začína vždy vedenou meditáciou, ktorej cieľom je zvnútornenie, obrátenie pozornosti z von do vnútorného priestoru, spojenie so planetárnou a hviezdnou energiou a aktuálnym dianím.
Potom už nechávam pracovať liečivú a harmonizujúcu silu zvuku a nástrojov.

Počas zvukovej cesty zažijete všetko…celé spektrum rezonančných, etnických, šamanských nástrojov a zvukov…je to cesta okolo sveta…je to cesta do vesmíru…je to cesta do hlbín Duše. Zvuk Vás povedie tam, kde si až dovolíte zájsť.

Skupinovým soundhealingom sprevádzam už niekoľko rokov, vediem skupinové cesty zvuku, ceremónie počas silových dní, spolutvorím na festivaloch, kde prinášam medicínu zvuku. Mám za sebou množstvo spoluprác, kde zvukové hologramy ktoré tvorím, pomáhali udržiavať vysoké vibrácie a asistovali pri aktivácii a ukotvení nových princípov a pri prebiehajúcich liečivých procesoch.

Ak Vás skupinový soundhealing zaujal, je možné takouto formu relaxácie, meditácie a liečenia obohatiť rôzne podujatia, priniesť soundhealing do rôznych prostredí:

  • SOUNDHEALING pre firmy – Relaxačný soundhealing počas teambuildingu, firemných podujatí, či ako benefit pre svojich zamestnancov.
  • SOUNDHEALING pre školy a škôlky.
  • Retreaty a pobyty sebarozvoja.

V skupine spoluvytvárame silné energetické pole jednoty, súzvuku a skupinového vedomia. Nie je náhoda, s kým sa v skupine na soundhealingu stretáme

V prípade záujmu ma môžete kontaktovať na veroniq44@icloud.com.