Kryštáľové čakrové misy sú vyrobené z 99,992% čistého kremenného kryštálu, rozdrveného na piesok a pri vysokej teplote 4000 °C formované do tvaru mís. Rozozvučaním vydávajú silný, dlhotrvajúci zvuk v tvare sínusových vĺn, ktorý nesie kvalitu kryštálových vibrácií. 

Ladenie kryštáľových mís

Misy sú ladené na frekvenciu 432 Hz, čiže komorné A má hodnotu 432 Hz. Je to liečivá frekvencia, ktorá je v súlade s harmonickým vesmírom.

Hudba ladená na frekvencii 432 Hz má liečivú energiu, pretože je čistým tónom matematického základu prírody. Frekvencia 432 Hz vychádza z Fibonacciho postupnosti a matematického vyjadrenia Zlatého Rezu, ktoré sú zhmotnené všade okolo nás v prírode. Táto hudba je teda ladená podľa rovnakého kľúča ako sme „zostrojení“ aj my.

Je to prastaré harmonické ladenie, ktoré bolo predávané a učené mystikmi v Egypte, ktorého tajomstvo poznajú Tibetskí mnísi a vyučoval ho i Pythagoras.

Kde si zakúpiť kryštálové misy a iné kryštálové nástroje

Na základe mojej pozitívnej skúsenosti Vám odporúčam obchod:

https://www.cristalvibrasons.com/en/

odkiaľ mám moje misy a ktorý ma oslovil s ponukou na spoluprácu, s cieľom prepájať komunitu ľudí, ktorí sa venujú liečeniu zvukom a prepájať kryštálovú dimenziu naprieč krajinami….
Výhodou je, že je to EU dodávateľ – Francúzsko, čiže odpadajú náklady s preclením….
Mám veľmi dobré skúsenosti, s balením, dodaním i s komunikáciou. Je to manželský pár ktorý sa venuje zvukovej a osobnej terapii a sprostredkovaniu kryštálových nástrojov už 15 rokov.

Ak v prípade objednávky zadáte môj kód „AKIA“ získate ku každej objednávke kryštálovú paličku určenú na hranie na kryštálové misy v hodnote 25 EUR ako bonus….

Majú široký výber kryštálových a špeciálnych mís, ale i iných kryštálových nástrojov, kryštálové harfy, posvätné geometrie, pyramídy a merkaby…

S láskou odporúčam…

Akia Saura