Ak Vaša Duša pocíti volanie, je mojim darom stiahnuť pre Vás Osobný aktivačný zvukový hologram pre podporu na Vašej CESTE.

  • Osobný aktivačný zvukový hologram 188 EUR

V naladení na Vaše Vyššie Ja, je stiahnutá osobná zvuková nahrávka pre ukotvenie nových energií vo Vašom energetickom poli. Vysokovibračný zvuk je aktivačným nástrojom, ktorý nesie určité kódy a frekvencie určené pre predanie konkrétnej bytosti.

Osobný zvukový hologram odovzdá, čo má byť odovzdané, čo je v danom čase pre Vás tzv. narade.

Kryštálové vysokovibračné kódy sú jedným z veľmi účinných spôsobov rekalibrácie, regenézie a naladenia fyzického tela, energetického tela i všetkých jemnohmotných tiel ako aj samotnej aktivácie svetelného tela. Doslova rozložia a opäť nanovo poskladajú fyzické telo…

Pri nahrávke používam 432 Hz kryštálové misy, kryštálové kalichy, kryštálovú pyramídu, Koshi zvončeky 4 elementy: oheň, voda, zem, vzduch, šamanské nástroje a zvonkohry.

Novinkou je kryštálový alchymický kalich, ktorý nesie kódy vyrovnania a harmonizácie polarít. Snúbia sa v ňom polarity v jednote, mužský a ženský princíp v rovnováhe, nové kódy rovnováhy svetla a tmy.

Alchymický kalich nesie kódy kvet života a kríž Ankh.

Aktivácia zlatými kódmi

Kalich je pokovaný 24 karátovým zlatom a nesie spirituálne tajomstvo zlata, kódy iluminácie a liečivú silu zlata. Tam kde sa v prírode nachádza zlato, nachádzajú sa tiež kryštály kremeňa. Zlato je energiou najvyššej Božskej sily, intuície, múdrosti a pochopenia, v kryštalickej forme nesie Božskú geometriu. Zlato symbolizuje kódy slnka a svetla. Zlato je darom bohov a dokonale uchováva a nesie vysoké vibrácie.

Osobnú nahrávku Vám odovzdám v digitálnej forme vo vysokej kvalite.

Teším sa sa spolutvorenie. Spolu tvoríme Nebo na Zemi.

Objednávky na veroniq44@icloud.com