Individuálne konzultácie sú zamerané na pochopenie a prepustenie limitujúcich programov, vzorcov, strachov, tráum a presvedčení. Tieto modely vznikajú v detstve, nesieme si ich z rodu, prípadne ich máme hlboko uložené v bunkovej pamäti a DNA ako skúsenosti z minulých životov.

Pracujem holisticky, v informačnom poli človeka, na mnohých úrovniach. Vytvorila som si jedinečný prístup na základe mnohých terapeutických techník, ktoré som študovala od roku 2009, kedy môjmu 3 ročnému synovi diagnostikovali celiakiu. To bol môj bod zlomu, kedy som sa rozhodla prevziať zodpovedosť za neho a za seba do svojích rúk.

Individuálne konzultácie prebiehajú osobne alebo na diaľku cez messenger, skype, prípadne iný komunikátor.

Sprevádzam ľudí transformáciou ich životných situácií a problémov, ktoré do ich života prichádzajú práve preto, aby niečo zmenili. Transformácia je cesta smerom k slobode, radosti, láske a plnému vyjadreniu svojho potenciálu.

Áno, odhalenie svojho vnútra môže byť často bolestivé, ale nejde to bez toho, aby sme plne uvideli a prijali svoju bolesť, strachy, či hnev, ktoré boli tak dlho potláčané, alebo driemali hlboko v nás. Aby sme odhalili sebaklam. Oslobodiť sa môžeme len od toho, čo sme plne prijali ako svoju súčasť. Táto časť sa nedá obísť ani preskočiť. Ale je to dočasný stav, ktorý vedie k slobode a ľahkosti.

Pri konzultácii spájam rôzne terapeutické techniky a vždy vychádzam z vlastných skúseností a pochopenia. Pracujeme s klientom v napojení jeho Vyššie Ja, v Zdrojovom poli. Pri terapii pracujeme s technikami regresnej terapie (ukončením karmických cyklov, minulými inkarnáciami), uzdravenia vnútorného dieťaťa, uzdravenia rodových línií, techniky THETAHEALING®, energetické zmeny obmedzujúcich vzorcom myslenia a systému viery. Uvoľňujeme traumy, zaseknuté emócie a energetické zápisy, nežiadúce energetické pripútania a väzby, teda všetko, kde je nevedome uviaznutá životná energia klienta.

Prebehne energetické odpojenie, vedomé prevzatie svojej životnej energie,sily a zároveň zodpovednosti za svoj život späť. Dochádza k uvedomeniu, ako a kde sa klient nevedome udržiaval v roli obete. Následne môže nastúpiť aktivácia a spojenie s Vyšším JA klienta.

Pracujeme aj s témou multidimenzionality a hviezdneho vedomia (ak sa otvorí).

Klient si odnáša jednoduchú techniku zvedomovania svojich pocitov a emócií a prácu s nimi pre každodenný život.

V závere prichádza aktivácia a ukotvenie cez soundhealing.

Ďalším krokom je sprevádzanie klienta k plnému otvoreniu sa Životu. Vediem klienta k napojeniu sa na vlastný Zdroj poznania a sily, ktorý máme každý v sebe. Ukazujem cestu k celistvej bytosti, k odhaleniu darov ktoré každý z nás nesie, k prejaveniu najvyššieho potenciálu človeka – misie. Každý z nás má schopnosť byť tvorcom svoho života, svojej reality.

Nie je žiadnym tajomstvom, že emócie sú základom nerovnováhy, ktorá vedie k ochoreniam, teda „ne-moci“. Dnes už vieme, že my sme tí, ktorí si tvoria vlastnú realitu. Udalosti, ktoré sa nám v živote dejú, si utvárame svojimi myšlienkami, presvedčeniami a tzv. programami zadržiavanými v našom podvedomí. Nie je to naša vedomá myseľ, ktorá tvorí, ale naša podvedomá časť, ktorá zadržiava všetky presvedčenia a vzorce chovania. Zmenou týchto presvedčení v našom podvedomí môžeme zmeniť celý svoj život. Až 90 % toho, čo ukrýva naša podvedomá myseľ, si nie sme vedomí.


Odstránením blokov v podvedomí môžeme uvoľniť presvedčenia, ktoré nám bránia sa posunúť a žiť život, o ktorom snívame.