Služby

Každý z nás sa nachádza na „CESTE“…

Každý z nás je jedinečnou individualitou, ktorá si vyžaduje individuálny a láskavý prístup a rešpekt. Je mnoho možností, ako sa pohnúť z miesta a vykročiť smerom k celistvosti, harmónii, vnútornej sile a láske…

OSOBNÁ KONZULTÁCIA

  • Individuálna Theta Terapia 60 min – 70 EUR

Základom osobnej konzultácie je rozhovor a zdieľanie, na základe ktorého zistíme, kde je potrebné začať a čo je pre Vás prioritou…čo Vás privádza a kam sa chcete posunúť, napredovať. Spoločne odhalíme a pomenujeme určité veci a záležitosti, ktoré Vám bránia posunúť sa vpred. Tým že ich pomenujeme, dostaneme ich z podvedomia do roviny vedomej. Dochádza k tzv. AHA momentu, k uvedomeniu. Vďaka tomuto uvedomeniu sa začnete pozerať na svoj život a vzťahy inak. Zistíme, ktoré presvedčnia a vzorce sa skrývajú za Vaším hnevom, smútkom, nefunkčným vzťahom, vyhorením, nehojnosťou…či zdravotným problémom. 

Dnes už vieme, že my sme tí, ktorí si tvoria vlastnú realitu. Udalosti, ktoré sa nám v živote dejú, si utvárame svojími myšlienkami, presvedčeniami a tzv. programami zadržiavanými v našom podvedomí. Viac info TU.

Ako sa pripraviť na konzultáciu?

Je dôležité, aby ste vedeli, čo chcete v živote zmeniť. Ak je viacero oblastí, na ktorých by ste chceli pracovať, určíme si postup tak, aby sme mohli postupne transformovať oblasti od tej pre vás najdôležitejšej.

V priebehu konzultácie sa využíva tzv. „svalový test“ preto pred konzultáciou pite dostatočné množstvo vody

SOUNDHEALING

Mojím DAROM je aktivovať vedomie pomocou ZVUKU a VIBRÁCIE…

  • Skupinový SOUNDHEALING – V skupine spoluvytvárame silné energetické pole jednoty, sú-zvuku, lásky a skupinového vedomia – Nie je náhoda, s kým sa v skupine stretneme
  • SOUNDHEALING pre firmy – Relaxačný soundhealing počas teambuildingu, podujatí…Prineste liečivé vibrácie, harmóniu a pohodu do Vášho firemného prostredia.
  • INDIVIDUÁLNE LIEČENIE ZVUKOM a KRYŠTÁLOVÁ AKTIVÁCIA – Harmonizačná a aktivačná terapia za pomoci zvuku kryštálových mís a kryštálových majstrov. Nástroje rozozvučím v blízkosti tela. ZVUK rozvibruje každú časticu tela, každú bunku, ktorá sa aktivuje a opäť naladí na frekvenciu svojej Božskej podstaty. Obnoví sa tok životnej energie, dôjde k prepísaniu starých blokov, nánosov a programov, ktoré je potrebné pustiť. Telo sa odľahčí, naštartuje sa liečivá transformácia.

GALAKTICKÝ OSOBNÝ KÓD

Dekóduj svoju KOZMICKÚ IDENTITU

  • Spracovanie Galaktického osobného KÓDU – 44 EUR

Vibrácia dňa fyzického zrodenia bytosti je známa ako Galaktická Signatúra. Slúži ako kľúč k Tvojej Kozmickej identite. 

Ak si želáte dohodnúť termín konzultácie, službu, prípadne niečo zdieľať...