Služby

Každý z nás sa nachádza na „CESTE“…Každý z nás je jedinečnou individualitou, ktorá si vyžaduje individuálny a láskavý prístup a rešpekt. Je mnoho možností, ako sa pohnúť z miesta a vykročiť smerom k celistvosti, harmónii, vnútornej sile a láske…

OSOBNÁ KONZULTÁCIA

Základom osobnej konzultácie je rozhovor a zdieľanie, na základe ktorého zistíme, kde je potrebné začať a čo je pre Vás prioritou…čo Vás privádza a kam sa chcete posunúť, napredovať. Spoločne odhalíme a pomenujeme určité veci a záležitosti, ktoré Vám bránia posunúť sa vpred. Tým že ich pomenujeme, dostaneme ich z podvedomia do roviny vedomej. Dochádza k tzv. AHA momentu, k uvedomeniu. Vďaka tomuto uvedomeniu sa začnete pozerať na svoj život a vzťahy inak. Zistíme, ktoré presvedčnia a vzorce sa skrývajú za Vaším hnevom, smútkom, nefunkčným vzťahom, vyhorením, nehojnosťou…či zdravotným problémom. 

Dnes už vieme, že my sme tí, ktorí si tvoria vlastnú realitu. Udalosti, ktoré sa nám v živote dejú, si utvárame svojími myšlienkami, presvedčeniami a tzv. programami zadržiavanými v našom podvedomí. Viac info TU.

 

SOUNDHEALING

Mojím DAROM je aktivovať vedomie pomocou ZVUKU a VIBRÁCIE…

  • Skupinový SOUNDHEALING – V skupine spoluvytvárame silné energetické pole jednoty, sú-zvuku, lásky a skupinového vedomia – Nie je náhoda, s kým sa v skupine stretneme
  • SOUNDHEALING pre firmy – Relaxačný soundhealing počas teambuildingu, podujatí…Prineste liečivé vibrácie, harmóniu a pohodu do Vášho firemného prostredia.
  • INDIVIDUÁLNE LIEČENIE ZVUKOM a KRYŠTÁLOVÁ AKTIVÁCIA – Harmonizačná a aktivačná terapia za pomoci zvuku kryštálových mís a kryštálových majstrov. Nástroje rozozvučím v blízkosti tela. ZVUK rozvibruje každú časticu tela, každú bunku, ktorá sa aktivuje a opäť naladí na frekvenciu svojej Božskej podstaty. Obnoví sa tok životnej energie, dôjde k prepísaniu starých blokov, nánosov a programov, ktoré je potrebné pustiť. Telo sa odľahčí, naštartuje sa liečivá transformácia.

GALAKTICKÝ OSOBNÝ KÓD

Kód Duše, zakreslený kombinovanou technikou na akvarelovom papieri pre predanie aktuálnych kódov na úrovni Duše. 

Pre podporu na Vašej ceste. 

Ak si želáte dohodnúť termín konzultácie, službu, prípadne niečo zdieľať...