• Individuálna Theta Terapia 90 min – 70 EUR

Osobná konzultácia prebieha v napojení na Zdroj a na Vyššie Ja klienta, v tzv. Theta vlnách.

Základom osobnej konzultácie je rozhovor a zdieľanie, na základe ktorého zistíme, kde je potrebné začať a čo je pre Vás prioritou…čo Vás privádza a kam sa chcete posunúť, napredovať. Spoločne odhalíme a pomenujeme určité veci a záležitosti, ktoré Vám bránia posunúť sa vpred. Tým že ich pomenujeme, dostaneme ich z podvedomia do roviny vedomej. Dochádza k tzv. AHA momentu, k uvedomeniu. Vďaka tomuto uvedomeniu sa začnete pozerať na svoj život a vzťahy inak. Zistíme, ktoré presvedčnia a vzorce sa skrývajú za Vaším hnevom, smútkom, nefunkčným vzťahom, vyhorením, nehojnosťou…či zdravotným problémom. 

Následne pomocou účinných techník THETAHEALING, Terapia vnútorného dieťaťa, Terapia rodovej línie, nájdeme odstránime a prepíšeme presvedčenia zapísané v podvedomí, bunkovej pamäti a DNA najvyšším a najlepším sposobom, v súlade s plánom duše klienta.

Dnes už vieme, že my sme tí, ktorí si tvoria vlastnú realitu. Udalosti, ktoré sa nám v živote dejú, si utvárame svojími myšlienkami, presvedčeniami a tzv. programami zadržiavanými v našom podvedomí. Viac info TU.

Ako sa pripraviť na konzultáciu?

Je dôležité, aby ste vedeli, čo chcete v živote zmeniť. Ak je viacero oblastí, na ktorých by ste chceli pracovať, určíme si postup tak, aby sme mohli postupne transformovať oblasti od tej pre vás najdôležitejšej.

V priebehu konzultácie sa využíva tzv. „svalový test“ preto pred konzultáciou pite dostatočné množstvo vody

Objednávky na veroniq44@icloud.com

Teším sa na spolutvorenie. Spolu tvoríme Nebo na Zemi.