90 € / 1 hodina

Vediem ľudí k pochopeniu seba, plnej realizácii a naplneniu životnej misie.

Základom individuálnej terapie je rozhovor a konzultácia, na základe ktorého zistíme, kde je potrebné začať a čo je pre Teba prioritou…čo Ťa privádza a kam sa chceš posunúť, napredovať.

Počas terapie spoločne odhalíme a pomenujeme okolnosti a presvedčenia, ktoré Ti bránia posunúť sa vpred. Tým že ich pomenujeme, dostávame ich z podvedomia, prípadne nevedomia do roviny vedomej. Dochádza k uvedomeniu.

Vďaka tomuto uvedomeniu sa začínaš pozerať na svoj život a vzťahy z novej roviny vedomia/bytia. Zistíme, ktoré presvedčnia a vzorce sa skrývajú za Tvojím hnevom, smútkom, nefunkčným vzťahom, vyhorením, nehojnosťou…či zdravotným problémom. 

Na čom spoločne budeme pracovať:

 • Sebaláska a sebahodnota – príjmaš a miluješ sám/sama seba, alebo si na poslednom mieste po všetkých?
 • Sebaúcta – vážiš si seba, svoj čas, uvedomuješ si svoju jedninečnosť a hodnotu?
 • Spoznávanie seba samého – chápeš, že okolnosti vo svojom živote magneticky priťahuješ a tvoríš, na základe svojej prevládajúcej frekvencie – emočného stavu, v ktorom najčastejšie pretrvávaš?
 • Pravda a autenticita – dokážeš sa pravdivo a autenticky prejavovať v úplnej slobode a uvolnení?
 • Hojnosť a prosperita – aké limitujúce prevedčenia Ti bránia príjmať hojnosť? Aký je Tvoj vzťah k peniazom?
 • Vzťahy a láska – aká je dynamika fungovania vzťahov? Čo je to láska?
 • Uvoľnenie traumy, viny a hanby – pociťuješ v niektorých životných situáciách vinu, či hanbu? To za čo sa viníš, či hanbíš Ťa udržiava v nízkych frekvecniách, ktoré Ti bránia slobodne a plne prežívať život. Udržujú Ťa v minulosti, silne odčerpávaju Tvoju životnú energiu.
 • Emočné reakcie/pocity a ich význam a pôsobenie na život a Tvoju životnú energiu – ovládajú Ťa stále tie isté strachy, úzkosti, či smútok? Pravidelne vybuchne Tvoj vnútorný potlačený hnev?
 • Tvoj potenciál a jeho naplnenie – poznáš svoje sny a túžby?
 • Cesta k slobode – Uvedomuješ si čo Ti bráni žiť slobodný a naplnený život?
 • Stúpanie po úrovniach Vedomia a zvedomovanie toho, kde nás drží a rozptyľuje na tejto ceste ego – chceš spoznať svojich vnútorných sabotérov a lákadlá ega na tejto ceste?
 • Tvoj Génius – Náš Génius je vrchol možností naplnenia a zdieľanie našej jedinečnosti so svetom – žiť svojho Génia, znamená žiť na vrchole svojich možností, život bez zábran a obmedzení, bez limitujúcich pocitov a emócií. Žiť Génia vyžaduje prekročiť svoje strachy, vyžaduje odvahu žiť s otovreným srdcom, žiť svoj život ako milostný príbeh. Vyžaduje pravdu a autenticitu. Chceš spoznať svojho Génia?

Takýto život je možný…činí z našej bytosti skutočne radostného človeka. A to je naším najvyšším poslaním, žiariť šťastím preto, že žijeme plný, radostný život…tvoríme s radosťou to, čo milujeme a žijeme pravdivé a naplnené vzťahy…

Osobná konzultácia prebieha v Zdrojovom vedomí.

Ak cítiš, že je čas na zmenu v Tvojom živote, čas pohnúť sa z miesta, vystúpiť z role obete, otvoriť sa novým príležitostiam, novej energii, kreativite…si na správnom mieste…

Pomocou účinných terapeutických techník a dnes už s poznatkami kvantovej fyziky a epigenetiky, nájdeme, zvedomíme, odstránime a prepíšeme presvedčenia zapísané v podvedomí, v DNA a v bunkovej pamäti.

Prostredníctvom zvukových vibrácií vždy na konci terapie ukotvujeme a prepisujeme novú uroveň vedomia vo fyzickom tele.

Dnes už vieme, že my sme tí, ktorí si utvárame svoju realitu a to, čo v nej vidíme a zažívame. Udalosti, ktoré sa nám v živote dejú, si utvárame svojími pocitmi, presvedčeniami a tzv. konceptami zadržiavanými v našom podvedomí a nevedomí. Všetkým týmto neustále vysielame pokyny našej DNA, ktorá v každej sekunde upravuje fyziologické procesy v tele, ale najmä fyziologické funkcie mozgu a programuje naše prežívanie – teda našu realitu.

Viac info TU.

Ako sa pripraviť na konzultáciu?

Je dôležité, aby si vedel/vedela, čo chceš v živote zmeniť – s akým zámerom prichádzaš. Ak je viacero oblastí, na ktorých chceš pracovať, určíme si postup tak, aby sme mohli postupne transformovať oblasti od tej pre Teba najdôležitejšej.

Rezervácie na veroniq44@icloud.com

Teším sa na našu spoločnú cestu. Vitajte.